Fotografia Biżuterii

 

Dlaczego profesjonalne zdjęcia biżuterii podnoszą efektywność sprzedaży?

Zdecydowana większość ludzkości to wzrokowcy. Tacy ludzie kupują to, co przykuje ich uwagę wzrokową. Dlatego tak ważne jest, aby wywrzeć pierwsze pozytywne wrażenie poprzez profesjonalne zdjęcia biżuterii, które podkreślą zalety oferowanego produktu.

 

Profesjonalny fotograf biżuterii. Dlaczego warto zatrudnić?

Biżuteria, czyli obrączki, kolczyki, spinki do mankietów, naszyjniki, bransoletki, zawieszki czy broszki to zazwyczaj stosunkowo małe przedmioty. W związku z tym wymagają one specjalnego podejścia oraz specjalistycznego sprzętu fotograficznego, jak również wiedzy i umiejętności do prawidłowego wykonania zdjęć biżuterii. W wielu wypadkach niezbędne będą specjalne techniki fotograficzne, takie jak breaketing czy focus-stacking.

Profesjonalny fotograf biżuterii będzie kluczowym elementem w procesie produkcji zdjęć biżuterii, które przyciągną uwagę klientów.


Dlaczego ja?

Dysponuję światowej klasy cyfrowym systemem średnio formatowym PhaseOne XF oraz specjalistycznymi obiektywami Schneider-Kreutznach do fotografii makro. System ten pozwala na idealną reprodukcję kolorów i wydobycie wszystkich szczegółów fotografowanego produktu. Mój autorski proces produkcji i post-produkcji fotografii biżuterii gwarantuje najwyższej jakości fotografie, które doskonale sprawdzą się zarówna na stronie internetowej, w drukowanym katalogu, look-book’u, posterze czy banerze.

Co ważne! To wszystko jestem w stanie dla Ciebie wyprodukować.