portret biznesowy

Fotografia Biznesowa. Sesja wizerunkowa dla CEO Polish Faces.

Paweł jest właścicielem i CEO agencji Polish Faces w Londynie. Jest jednocześnie organizatorem konkursu Miss Polska UK&I, który jest częścią ogólnopolskiego konkursu Miss Polska.

W swojej pracy jako wizerunkowy fotograf biznesowy kładę duży nacisk na naturalny wynik mojej pracy. Moim klientom zależy, aby wyglądali naturalnie, a zarazem atrakcyjnie z punktu widzenia ich wizerunku. W tym wypadku nie wykonuję dużego retuszu, aby nie zaburzyć naturalnego charakteru modela.

Wizerunek przedstawiony w taki sposób, ukazujący czasem „niedoskonałości” buduje w odbiorcy zaufanie. Odzwierciedla w ten sposób otwartość i uczciwość w stosunku to innych, co jest niezbędnym elementem do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Moje sesje wizerunkowe dla klientów biznesowych są zawsze poprzedzone rozmową na temat ubioru, charakteru sesji i oczekiwanego efektu końcowego. W razie potrzeby angażuję dodatkowo stylistę ubioru, specjalistę od wizażu, czy fryzjera. Do mnie również należy decyzja o wyborze tła i oświetlenia, jakie zostanie użyte to uzyskania efektu końcowego.

Do wykonania tej sesji użyłem 4 lamp Profoto B1X oraz mojego ulubionego „woła roboczego”, obiektywu PhaseOne 120mm F4 macro podpiętego do średnioformatowego systemu PhaseOneXF IQ250.

Zapraszam do odwiedzenia pełnej galerii portretu biznesowego oraz pozostałych galerii portretu oraz fotografii dedykowanej dla aktorów.